Terminy Wojewódzkich konkursów przedmiotowych organizowanych przez Pomorskiego Kuratora Oświaty dla uczniów szkół podstawowych od klas IV w roku szkolnym 2019/2020


Lp.

 

Nazwa przedmiotu

Termin eliminacji

I stopień
(szkolny)

II stopień
(rejonowy)

III stopień
(wojewódzki)

1.

Język polski

18.10.2019 r.
godz.14:00

06.12.2019 r.
godz.14:00

07.02.2020 r.
godz.12:00

2.

Język angielski

15.10.2019 r.
godz.14:00

26.11.2019 r.
godz.14:00

13.02.2020 r.
godz.12:00

3.

Język niemiecki

23.10.2019 r.
godz.14:00

05.12.2019 r.
godz.14:00

17.02.2020 r.
godz.12:00

4.

Historia

25.10.2019 r.
godz.14:00

10.01.2020 r.
godz.14:00

21.02.2020 r.
godz.12:00

5.

Biologia

22.10.2019 r.
godz.14:00

12.12.2019 r.
godz.14:00

06.02.2020 r.
godz.12:00

6.

Geografia

21.10.2019 r.
godz.14:00

19.12.2019 r.
godz.14:00

31.01.2020 r.
godz.12:00

7.

Matematyka

17.10.2019 r.
godz.14:00

04.12.2019 r.
godz.14:00

11.02.2020 r.
godz.12:00

8.

Fizyka

16.10.2019 r.
godz.14:00

25.11.2019 r.
godz.14:00

12.02.2020 r.
godz.12:00

9.

Chemia

05.11.2019 r.
godz.14:00

07.01.2020 r.
godz.14:00

25.02.2020 r.
godz.12:00

10.

Informatyka

07.11.2019 r.
godz.14:00

09.01.2020 r.
godz.14:00

27.02.2020 r.
godz.12:00

 Więcej informacji: http://www.kuratorium.gda.pl/konkursy-przedmiotowe/

KONKURSY  SZKOLNE  W ROKU SZKOLNYM  2019/20

KONKURS

TERMIN

OSOBY ODPOWIEDZIALNE

KONKURS WIEDZY O KULTURZE

WIELKIEJ BRYTANII

IX

 

p. D. Starczewska

p. D. Figurska

 

 

KONKURS RECYTATORSKI POEZJI ANGLOJĘZYCZNEJ

X

 

p. K. Jankowska

kl. I- III

p.  A. Kozłowska

kl. IV-VIII

 

 

TURNIEJ GIER PLANSZOWYCH

XI

 

p. J. Siara

p. M. Zwierzykowska

BOŻONARODZENIOWY KONKURS PLASTYCZNY

XII

 

p. A. Kuźmińska

p. B. Dąbrowska

TURNIEJ WIEDZY O BEZPIECZEŃSTWIE RUCHU    DROGOWEGO

II

p. B. Dąbrowska,

p. K. Górski

 

KONKURS RECYTATORSKI POEZJI POLSKIEJ

II

 

p. T. Janowska/

p. J. Jasiak

 

 

KONKURS „GRAM I ŚPIEWAM”

III

p. P. Nowicki

p. R. Żebrowska

MIĘDZYKLASOWE WYŚCIGI POJAZDÓW EKO

III

 

p. D. Rosenberg

 

KONKURS Z GRAMATYKI JĘZYKA

ANGIELSKIEGO DLA KL. IV – V I VI-VIII

 

III/IV

 

p. D. Starczewska

p. J. Wiśniewska

 

WIOSENNO–WIELKANOCNY KONKURS PLASTYCZNY

IV

p. B. Dąbrowska,

p. A. Kuźmińska

OBCHODY ŚWIATOWEGO DNIA KSIĄŻKI – konkurs (dekoracja sal)

IV

 

Zespół nauczycieli języka polskiego

KONKURS PIOSENKI W JĘZYKU OBCYM

V

 

p. K. Jankowska

p. A. Kozłowska

p. D. Starczewska

 

XI MISTRZOSTWA W TAŃCU

V

 

p. R. Zielińska,

p. A. Czacharowska

 

 

KONKURSY MIĘDZYSZKOLNE 2019/20

 

KONKURSY/OLIMPIADY

OSOBY ODPOWIEDZIALNE

OLIMPIADA WIEDZY O GDAŃSKU

p. M. Kliszewski

LIGA HISTORYCZNA

p. A. Spigarska-Linde

KURATORYJNE KONKURSY PRZEDMIOTOWE :

JĘZYK POLSKI

MATEMATYKA

JĘZYK ANGIELSKI

JĘZYK NIEMIECKI

HISTORIA

BIOLOGIA

CHEMIA

GEOGRAFIA

FIZYKA

INFORMATYKA

 

 

p. E. Milewicz

p. M. Stankiewicz

p. J. Wiśniewska

p. A. Szornack

p. M. Kliszewski

p. A. Użlis

p. J. Rutkowska

p. P. Rosiak

p. B. Brzostowska

p. D. Rosenberg

„KANGUR” - MATEMATYKA

p. A. Bakierzyńska 

OGÓLNOPOLSKI KONKURS NAUK PRZYRODNICZYCH „ŚWIETLIK”

KLASY 0 - III

KLASY STARSZE

 

 

p. A. Czerniawska

p. A. Użlis

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS „OLIMPUSEK” DLA KLAS I – III:

JĘZYK ANGIELSKI

MATEMATYKA, J. POLSKI

 

 

 

p. K. Jankowska

p. L. Pakizer

 

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS „OLIMPUS”

    Z MATEMATYKI

    Z PRZYRODY

    Z RELIGII

p. A. Bakierzyńska

 p. A. Użlis

 p. D. Mularczyk

MARATON CZYTELNICZY:

KL. II i III

 

 

KL. IV–VI

KL. VII-VIII

 

p. K. Nowaczyńska,

p. G. Łuczak-Wałęsa

p. I. Kuśmierska

p. A. Szalsza