Święto Zaspy to zawsze wyjątkowy dzień dla naszej szkolnej i dzielnicowej społeczności. 17 czerwca w Parku im. Jana Pawła II zgromadziły się tłumy. Nie zabrakło wśród nich i nas, uczniów i pracowników Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 5. Tradycyjnie wspieraliśmy organizację imprezy poprzez przygotowanie stacji sportowych, gdzie i młodsze i starsze dzieci miały okazję sprawdzić swoje możliwości. Stacje sportowe były tak zorganizowane, aby każdy mógł odnieść swój mały sukces. Po przejściu całego toru z zadaniami, młodych sportowców czekało losowanie nagród, których sponsorem była nieoceniona Rada Rodziców przy SP 92. Uśmiechy i zadowolone miny uczestników sportowej zabawy był dla nas największą nagrodą za naszą pracę.

Natomiast, jeśli ktoś zgłodniał, można było się nasycić pyszną zupą, którą przygotował nasz dzielny zespół pracowników kuchni.

Święto Zaspy to dla nas zawsze wyjątkowy dzień. Daje nam możliwość spotkania mieszkańców dzielnicy, rozmów z rodzinami naszych uczniów i integracji w środowisku lokalnym.