Szanowni Państwo!
Miło nam poinformować, że Pani Agnieszka Spigarska-Linde bierze udział w konkursie Gdański Nauczyciel i Dyrektor Roku.
Pani Agnieszka prowadzi kreatywne projekty i warsztaty edukacyjne (IT, Warsztatownia), współpracuje z Radą Dzielnicy, „Głosem Zaspy”, koordynowała akcje: „BohaterON”, Żonkil Łączy nas pamięć.
Prowadzi w szkole projekty Szkoły Odpowiedzialnej Cyfrowo i Laboratoria Przyszłości. Współpracowała w konkursach: „Aktywna Szkoła ”, „Recykling King”, za które uczniowie otrzymali 1 miejsca.
Włączała też uczniów w zbiórki charytatywne dla Fundacji Przemek Dzieciom. Jest opiekunem Samorządu Uczniowskiego, zorganizowała Tydzień Uczniowskiej SuperMocy, Tydzień Dbania o Relacje, zbiórki dla uchodźców, Dzień Solidarności z Ukrainą, projekt BUMediator szkolny. Współpracuje także z Uniwersytetem Gdańskim.
Trener w Centrum PROGRESOWNIA, organizator I Ogólnopolskiej Konferencji dla Nauczycieli i Edukatorów CZAS NA PROGRES. Blog:przystanekhistoria.blogspot.com oraz Przystanek Historia.
Jeden z etapów konkursu polega na głosowaniu na wybranego nauczyciela przez mieszkańców Gdańska. Zapraszamy do głosowania na panią Agnieszkę.