13 grudnia 2018 roku w NASZEJ SZKOLE odbyły się IV MIĘDZYSZKOLNE POTYCZKI MATEMATYCZNE, w których uczestniczyło 25 drużyn z 20 szkół (SP nr 86, SP nr 18, SP nr 1 w Rumi, SP nr 70, SP nr 81, SP nr 52 , SP nr 49, SP nr 45, SP nr 88, SP nr 47, SP nr 61, SP nr 79, SP nr 55, SP nr 40, SP nr 17, SP nr 85, SP nr 89, SP nr 57, Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 1 oraz SP nr 92).
Jednocześnie podczas imprezy kibice mogli wziąć udział w części rozrywkowej, w której przygotowaliśmy różne gry i zabawy - mogli sprawdzić swój refleks czy umiejętność logicznego myślenia. Wśród uczestników tej części rozlosowano atrakcyjne nagrody rzeczowe ufundowane przez naszych sponsorów: bilety do kina HELIOS, podwójne zaproszenia na LODOWISKO, bilety do MOVEMENT ARENA oraz gry planszowe i puzzle ufundowane przez Radę Rodziców przy SP nr 92.

I miejsce w IV MIĘDZYSZKOLNYCH POTYCZKACH MATEMATYCZNYCH zajęli uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 52, którzy w nagrodę otrzymali voucher dla całej klasy na wystawę Łamigłówka w Centrum Hewelianum.

II miejsce ex aequo zajęły trzy szkoły: SP nr 81, SP nr 70, SP nr 85.

W drodze losowania szkoły te otrzymały: bilety dla całej klasy na zajęcia EDUFUN z cyklu 2018/2019, voucher dla całej klasy na zwiedzanie Stadionu Energa Gdańsk z przewodnikiem, voucher dla całej klasy na wystawę Łamigłówka w Centrum Hewelianum.

V miejsce zajęli uczniowie klas czwartych Szkoły Podstawowej nr 92, którzy otrzymali bilety do kina HELIOS.

VI miejsce zajęli uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 86, którzy otrzymali podwójne zaproszenia na lodowisko.

Wszystkie drużyny biorące udział w konkursie otrzymały dofinansowanie do zajęć EDUFUN 50% (od EduFun) oraz drobne upominki (ufundowane przez Radę Rodziców przy SP nr 92).

Patronatem merytorycznym wydarzenie objęło Centrum Edukacji Nauczycieli w Gdańsku.

Patronem wydarzenia było Centrum Hewelianum.

Gratulujemy i dziękujemy za wspólną zabawę! Zapraszamy za rok na kolejną edycję!

Dziękujemy sponsorom:

sponsor