17 lutego w naszej szkole przeżywaliśmy Dzień Otwarty połączony z Festiwalem Nauki.
Przybyli goście oraz nasi uczniowie mogli brać udział w eksperymentach naukowych, potyczkach językowych i wielu innych aktywnościach. Przygotowaliśmy mnóstwo atrakcji w Klockarni, Warsztatowni, sali kulinarnej, plastycznej, muzycznej, informatycznej, świetlicy, bibliotece, a także w salach lekcyjnych i na sali gimnastycznej. Okulary VR, długopisy 3D, własnoręcznie zrobione kanapki, gniotki z balonów, przybijanie gwoździ, bransoletki z makaronu to tylko niektóre z zadań, w których odwiedzający nas w tym dniu mogli wziąć udział. Dzięki Rada Rodziców SP92 w Gdańsku można było posilić się pysznościami w prowadzonej przez rodziców kawiarence. W szkolnej stołówce czekały też kawa, herbata i zdrowe desery przygotowane przez zespół pracowników kuchni.
Dziękujemy za liczne odwiedziny, a wszystkim zaangażowanym w organizację tego dnia ślemy moc wdzięczności.
dzien-otwarty-i-festiwal-nauku-417983.jpg  dzien-otwarty-i-festiwal-nauku-417984.jpg
dzien-otwarty-i-festiwal-nauku-417985.jpg  dzien-otwarty-i-festiwal-nauku-417986.jpg
dzien-otwarty-i-festiwal-nauku-417987.jpg