12 grudnia 2019 roku w NASZEJ SZKOLE odbyły się V MIĘDZYSZKOLNE POTYCZKI MATEMATYCZNE, w których uczestniczyło 31 drużyn z 25 szkół (SP 88; SP 8; SP 81; SP 69; SP 49, SP 42; SP 48; SP 29; SP 18; SP 85; SP 61; SP 20 Gdynia, SP 27, FREGATA; SP 21, SP 77, SP 35, SP 58, SP 27; Niepubliczna Szkoła Podstawowa  „Lokomotywa”; SP im. Kontradmirała Xawerego Czernickiego w Pogórzu; SP 86; SP 7, SP 89, SP 92).
Jednocześnie podczas imprezy kibice wzięli udział w happeningu, w którym mogli zapoznać się z łamigłówkami i sztuczkami matematycznymi oraz pograć w wiele gier planszowych.
I miejsce w V MIĘDZYSZKOLNYCH POTYCZKACH MATEMATYCZNYCH zajęli uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 21, którzy w nagrodę, otrzymali bilety dla całej klasy na wystawę do Centrum Nauki Experyment w Gdyni.
II miejsce zajęły ex aequo dwie szkoły: SP im. Kontradmirała Xawerego Czernickiego w Pogórzu oraz  SP FREGATA - w nagrodę otrzymały bilety dla całej klasy na wystawę Łamigłówka w Centrum Hewelianum.

III miejsce zajęła Szkoła Podstawowa nr 20 z Gdyni.
IV miejsce zajęły ex aequo szkoły: SP 29, SP 8 i SP 86.
Wyróżnienie (najlepszy wynik wśród uczniów klas trzecich) zdobyła Szkoła Podstawowa nr 8.

Wszystkie drużyny biorące udział w konkursie otrzymały upominki.
Rozlosowano również atrakcyjne nagrody rzeczowe wśród uczestników happeningu.
Dziękujemy sponsorom:
v-miedzyszkolne-potyczki-matematyczne-146541.jpg
Wszystkim serdecznie gratulujemy dużej wiedzy matematycznej i dziękujemy za wspólną zabawę!
Zapraszamy za rok na kolejną edycję!