W sobotę 29 lutego w naszej szkole odbył się DZIEŃ OTWARTY - zainteresowani rodzice i dzieci mogli zapoznać się z ofetą szkoły dla klas 0 i 1 na przyszły rok szkolny.

Tegorocznym hasłem imprezy było "Na tropie EKODestruktora" - i rzeczywiście, nasi mali goście chodząc do wyznaczonych stanowisk, wykonywali różne zadania związane z ekologią, segregacją odpadów, ochroną środowiska. Ponadto na korytarzach i w salach można było zobaczyć wystawy prac dzieci z różnych przedmiotów, wziąć udział w ciekawych eksperymentach, dotknąć szkolnych eksponatów, pobawić się pomocami dydaktycznymi, pograć w gry matematyczne czy wreszcie zanurzyć się w świat rozszerzonej rzeczywistości (gogle VR). Prezentowane były możliwości naszej nowej drukarki 3D oraz FLIPA - czyli ekranu służącego do malowania, rysowania, robenia notatek i innych interaktywnych zabaw. Na holu prezentowała się Fitklasa oraz szkolny zespół Pomponiarek. Popularnością cieszyły się stanowiska z poczęstunkiem - słodkim ufundowanym przez Radę Rodziców SP92 - DZIĘKUJEMY! - oraz półmiskami ze zdrową żywnością. W sali gimnastycznej przygotowane były atrakcje sportowe, a po 13.00 odbył się mecz siatkówki ALSR Trzynastki kontra Dzielnicowe Centra Sportowe - czyli rodzice vs absolwenci. Każde dziecko wyszło od nas z samodzielnie zasadzoną roślinką. Wszystkim, którzy nas w tym dniu odwiedzili - bardzo DZIĘKUJEMY! I mamy nadzieję - widzimy się we wrześniu. :-)

[Zdjęcia - A.Spigarska-Linde, D.Zielnik]